Reklama Google AdWords - Jums!

Reklama Google adwords yra efektyviausia reklama internete. Reklama Google, užsisakykite dabar Google Reklama Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis tai hipertekstu parašytas žiniatinklio dokumentas, aprašytas HTML kalba arba jos modifikacijomis. Paveikslėliai, grafikos failai dažniausiai pateikiami GIF, PNG ir JPG, o vaizdinė medžiaga AVI ir kitais formatais.

Iš pateiktos informacijos internetiniame puslapyje / tinklalapyje turi būti sužinoma visa būtina informacija apie įmonę: veiklos sritys, teikiamos paslaugos, kontaktai. Atlikti tyrimai rodo, kad >60 proc. lietuvos gyventojų informacijos pirmiausia ieškosi internete, o interneto vartotojų pastoviai didėja! Taigi didžiausia tikimybė, kad jus greičiausiai ras - internete, o ne telefonų knygoje.

Kuriant puslapį būtinas kūrėjo ir užsakovo bendradarbiavimas, nes tik toks darbo būdas yra efektyviausias: išsiaiškinami užsakovo keliami reikalavimai ir greitai sukuriamas internetinis puslapis.

Tinklalapio kūrimo etapai:

  1. Tinklalapio paskirtis;
  2. Vartotojo ir sistemos reikalavimų apibrėžimas, nustatymas ir aprašymas – ką ir kaip tinklalapis turi daryti;
  3. Reikiamos programinės įrangos nustatymas;
  4. Vartotojo poreikiai ir galimybės;
  5. Puslapio kūrimas (dizainas ir TVS); Informacijos įvedimas;
  6. Tinklalapio testavimas;
  7. Įkėlimas į serverį ir aktyvavimas;
  8. Paieškos sistemoms optimizavimas (SEO – search engine optimization);
  9. TVS naudotojo apmokymai.

Siūlome Jums internetinio puslapio kūrimo paslaugas, greitai ir kokybiškai atliktą darbą.